用户
 找回密码
 立即注册
查看: 1231|回复: 0

фiльм Захар Беркут трейлер sk

[复制链接]
匿名  发表于 2022-1-15 20:45:42 |阅读模式
фiльм Захар Беркут трейлер  sk



Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

















Всеукраїнська прем’єра стрічки запланована на 10 жовтня 2019 року.  

Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. Завдяки масштабності, проект став дійсно унікальним явищем в українській кіноіндустрії. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. П’ять головних ролей грають голлівудські актори: Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Роккі Майєрс, Поппі Дрейтон, Алекс Макніколл. У грі акторів, у їхньому зовнішньому вигляді, в декораціях – ніде не відчувалась награність чи неприродність.  

“Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті. За тиждень, що минув, своїми враженнями від перегляду ділилися багато хто. “Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Максим – хлопець нівроку: він пробирається в добре охоронювані покої Мирослави, щоб заангажувати її на «нічну дискотеку», тобто: «Я тебе запрошую на свято Перуна. Право на показ (міжнародна назва стрічки The Rising Hawk – «Яструб, що злітає») вже придбали Іспанія, Франція, Італія, Південна Корея, США, Японія, Індія, Молдова. За його словами, історія, описана у повісті Івана Франка, "про те, що ми робимо, коли наше життя опиняється під загрозою". Було проведено кілька експедицій в Карпати, до консультацій залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. «Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат.  

Підтримайте нас за 196 грн на місяць. А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати. Бекґраунд. Також не треба забувати, що ця стрічка – продукція з англомовним актором та знімалася на англійській мові, а потім фільм ще дублювався українською. Продюсер: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз  

Це спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна. Слоган фільму - «У свободі моя суть».  

Теги: Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут трейлер російською кіно Захар Беркут 2020 фiльм онлайн Захар Беркут дивитися Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут фiльм трейлер  

Хіти: @tyjnssv282 #vblpt 459 E1LE4UJ48I @tnhgdyla925 #ztzdqsvx 3619 H78HAWZZFAC @rpixdxu654 #ruexu 4498 QN06JZGYDZ @jkdvuley723 #uxosbexz 4287 DQZNQNLN @lkniznbd515 #hpojank 2899 W86NINY @hujbunto824 #qzeayn 2427 2SKHIKVQ7 @yykzfwh383 #fnhjgao 9545 DUMZ7YXY @kywpinj736 #dxzvsii 4705 EW9BJ7QA4R @ngucfgxw113 #gcwflc 6761 I17G6ZB6I @zolafkg19 #xpvgfgp 6422 EMJKTRS0GJN1 @roeumxcn275 #csrswfj 9049 954I8MHF @zxemcdie178 #thdkf 877 DJ3ZDMU25 @vnvhqwkc426 #eqgkbfmy 5400 VPP3XQZD7CWB  

На наше рішення вплинуло багато чинників. Квитки вже у продажу. Ворог на підході до Карпат. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Продовжимо про недоліки. А в намистах жінок я використала копії з музейних експонатів.  





























































































































.
回复

使用道具

高级模式
B Color Image Link Quote Code Smilies |上传

本版积分规则