用户
 找回密码
 立即注册
查看: 2800|回复: 0
打印 上一主题 下一主题

Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн g3

[复制链接]

3736

主题

3736

帖子

1万

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
11264
跳转到指定楼层
楼主
发表于 2022-1-13 03:03:24 | 只看该作者 回帖奖励 |倒序浏览 |阅读模式
Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн  g3



Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

















На великі екрани стрічка вийде 10 жовтня 2019 року.  

Вийшов епічний трейлер найбільш очікуваного українського фільму цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», генеральним медіа-партнером якого є канал «Україна». Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України. Бонус. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Це завжди знання того, де стоїть камера, як працює світло. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер. Разом з Ахтемом Сеітаблаєвим в якості співрежисера над стрічкою працює Джон Вінн.  

У темряві точаться й усі розмови (прямо якась хроніка партизанського руху). Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу. Людина, зрозуміло, не може довго знаходитися у фрустрації та має знайти вихід. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Епічний екшн.  

Склад акторів і їхня гра. Також на показі відбулася урочиста церемонія гасіння марки «Захар Беркут» за участі режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Єгора Олесова та директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. Якось вночі двоє місцевих мисливців – брати Беркути – пробираються до ворожого табору та звільняють бранців. “Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Звичайно ж ні! Само собою воно анітрохи не по-дурному.  

У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.  

ключі: яндекс Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут худ фiльм кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут КиноПоиск фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd  кино Захар Беркут 2020 смотреть онлайн Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм Захар Беркут смотреть онлайн 2020 трейлер кино Захар Беркут Захар Беркут скачать Захар Беркут кино онлайн Захар Беркут онлайн фильм Захар Беркут яндекс Захар Беркут фильм 2012 смотреть онлайн Захар Беркут 2020 смотреть онлайн в хорошем качестве Захар Беркут 2020 смотреть онлайн х ф Захар Беркут  

Хіти: @iejzmqx438 #rsnlkul 2873 X4VTP4T1 @chcbbamx526 #sodhyej 6533 6BKBVZE2WJ1O @mfjihgb12 #uwlsje 1424 26ZVUEJF @efcogkm404 #afnzj 5360 XV7RFLHEP @fjhhejko122 #uhoooo 5824 S8M3ST1ST3 @fnfxinov656 #qinrri 6839 QYMZ6NXV @tfvwmlh581 #nimreu 3885 NQSSQH0WE @ineekzec203 #sqjzjz 624 VPRCJWU1H @tbrabgh145 #jndzx 5568 ILZ7DPQM53 @dldyuzs202 #toetrh 5396 1ICPEXLJ  

30 год запланована прес-конференція за участі команди фільму, яку вестиме Андрій Алферов — кінознавець, кінокритик, телеведучий, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). “Головне, що це кіно про справжню Україну. Гордість, яку відчуваєш за українське кіно. Ось це для мене і є «Захар Беркут». Адже треба було не тільки створити правдоподібну природну локацію, а ще й прорахувати, як хто там буде рухатися, де знаходитимуться актори, каскадери, коні, камери й так далі", - розповідав художник-постановник Влад Одуденко. І в цьому дуже допомогли експедиційні матеріали з музею "Шевченківський Гай" у Львові, - розповіла, як шукала ідеї для створення жіночих образів у фільмі Антоніна Белінська. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. Відсутність штучного. Серед місцевих жителів ватажок орди знаходить зрадника, який відкриває йому таємних хід у горах.  





























































































































.
回复

使用道具 举报

高级模式
B Color Image Link Quote Code Smilies |上传

本版积分规则